Darbuotojai

Pagalbinių darbuotojų sąrašas

2023 m. sausio 17 d.

Eil.nr. Vardas, pavardė Pareigos
  1.  

Marina Balinskienė

Virėja

  1.  

Lilija Baranauskienė

Valytoja

  1.  

Petras Baubinas

Vairuotojas

  1.  

Nataša Bogačiova

Virėja

  1.  

Vadimas Bogačiovas

Informacinių technologijų sistemų administratorius, darbininkas

  1.  

Algis Boreika

Darbininkas, santechnikas

  1.  

Vilgelmina Boreikienė

Aplinkos tvarkytoja

  1.  

Ramunė Burokienė

Virėja

  1.  

Irina Chmylko

Vyr. virėja

  1.  

Irina Dudaleva

Valytoja

  1.  

Aušra Garnevičienė

Valytoja

  1.  

Fedosija Ivanova

Valytoja

  1.  

Kristina Jakubianec-Jablonskienė

Raštinės administratorė, archyvo tvarkytoja

  1.  

Ivanas Jerofejevas

Vairuotojas

  1.  

Linutė Juršanienė

Valytoja

  1.  

Jūratė Kulakovskienė

Auklėtojo padėjėja, aplinkos tvarkytoja

  1.  

Gotaras Kurcevičius

Darbininkas, rūbininkas-budėtojas

  1.  

Nijolė Martinkaitienė

Mokytojo padėjėja

  1.  

Ivanas Mastenica

Vairuotojas

  1.  

Ona Meilūnienė

Virėjo padėjėja

  1.  

Marija Migunova

Valytoja

  1.  

Oleg Morozov

Elektrikas, rūbininkas-budėtojas

  1.  

Raimondas Padvaiskas

Vairuotojas

  1.  

Aleksandras Paškovas

Aplinkos tvarkytojas

  1.  

Renata Povilėnienė

Raštinės vedėja, archyvo tvarkytoja

  1.  

Jolanta Pranskuvienė

Raštinės administratorė, archyvo tvarkytoja

  1.  

Irena Rackevičienė

Rūbininkė-budėtoja

  1.  

Aušrinė Rimšelytė

Rūbininkė-budėtoja

  1.  

Lilia Rumbutienė

Valytoja

  1.  

Anfiza Sangailienė

Valytoja

  1.  

Janas Saplevas

Aplinkos tvarkytojas

  1.  

Vanda Smolenskienė

Vyr. virėja

  1.  

Olegas Subačius

Informacinių technologijų sistemų administratorius

  1.  

Rima Šilinienė

Virėja

  1.  

Piotr Točilov

Vairuotojas

  1.  

Valentina Trusova

Viešųjų pirkimų organizatorius, pastato ir jo sistemų priežiūros atsakinga specialistė

  1.  

Ana Untonienė

Valytoja

  1.  

Rimantas Uziela

Pastato ir jo sistemų priežiūros atsakingas specialistas, darbininkas (pastatų prižiūrėtojas)

  1.  

Virginijus Valeika

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui

  1.  

Marina Vanagėlis

Virėja, virėjo padėjėja

  1.  

Ieva Vitėnienė

Virėja

  1.  

Svetlana Voroneckienė

Rūbininkė-budėtoja, aplinkos tvarkytoja

  1.  

Klavdija Vorobjova

Valytoja

  1.  

Marija Žilėnienė

Valytoja

  1.  

Irena Nikitina

Virėja (terminuota)

                                       

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 10.00 – 10.45
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.10 – 12.55
  • 6. 13.15 – 14.00
  • 7. 14.10 – 14.55
  • 8. 15.00 – 15.45