Mokytojų sąrašas 2023–2024 m. m.
Vardas, pavardė |
Pareigos |
Kvalifikacinė kategorija |
Vadovauja |
Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytojai |
|||
Natalja Jaremčuk |
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
|
Jurgita Jarmalienė |
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
|
Svetlana Menčinskienė |
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
|
Pradinio ugdymo mokytojai |
|||
Daiva Bečelytė |
Pradinio ugdymo muzikos mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
|
Ligita Bernatavičiūtė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
2a klasei |
Lina Lukšonienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
1a klasei |
Margarita Maslianikienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
1b klasei |
Edita Novikienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
3b klasei |
Halina Pauliukėnienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
3a klasei |
Danguolė Sadaunykienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
2b klasei |
Aldona Sližauskienė |
Pradinio ugdymo lietuvių kalbos mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
|
Vilma Subačienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė |
4a klasei |
Rasa Štuikienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
1c klasei |
Jurgita Urbanavičienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
2c klasei |
Nijolė Vaitkuvienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
3c klasei |
Danguolė Vaškinėlienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
4b klasei |
Lina Gančierienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
2d klasei |
Jolanta Garšvienė |
Pradinio ugdymo lietuvių kalbos mokytoja |
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja |
|
Rima Misiūnienė |
Pradinio ugdymo lietuvių kalbos mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
|
Ingrida Smoliakienė |
Pradinio ugdymo mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja |
4c klasei |
Snieguolė Veličkienė |
Pradinio ugdymo užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė |
|
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai |
|||
Ona Barkuvienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
Angelė Burokienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
Rimutė Grigonienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
Laima Juodagalvienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
Aušra Kurpienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
IIIb klasei |
Vita Petkevičienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja |
|
Andrijana Slabodaitė-Stefanskaja |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja |
IIIc klasei |
Renata Stunžėnienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja |
|
Jolita Žemienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja |
6a klasei |
Irena Stuglienė |
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė |
|
Užsienio kalbų mokytojai |
|||
Loreta Alionienė |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
5b klasei |
Svetlana Kraujalienė |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
|
Dovilė Maslianikienė |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos mokytoja ekspertė |
5a klasei |
Rimantė Nekraševičienė |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos mokytoja |
IIc klasei |
Aušra Paulauskaitė |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
|
Svetlana Pavlovič |
Užsienio kalbos (anglų) mokytoja |
Anglų kalbos mokytoja metodininkė |
9c klasei |
Jolita Samanovičė |
Anglų kalbos mokytoja |
Anglų kalbos vyresnioji mokytoja |
6c klasei |
Andrijana Slabodaitė-Stefanskaja |
Užsienio kalbos (vokiečių) mokytoja |
Vokiečių kalbos mokytoja |
IIIc klasei |
Janina Jarmolovskaja |
Užsienio kalbos (rusų) mokytoja |
Rusų kalbos mokytoja metodininkė |
|
Ala Manačina |
Užsienio kalbos (rusų) mokytoja |
Rusų kalbos mokytoja metodininkė |
|
Edita Tomašauskienė |
Užsienio kalbos (rusų) mokytoja |
Rusų kalbos mokytoja metodininkė |
|
Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai |
|||
Asta Abramovičienė |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja metodininkė |
|
Irena Čebruk |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja metodininkė |
Ia klasei |
Lina Grybauskienė |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja metodininkė |
|
Laimutė Gumovskaja |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja metodininkė |
IIa klasei |
Gražina Valeikienė |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja metodininkė |
|
Janina Dindienė |
Matematikos mokytoja |
Matematikos mokytoja |
|
Marija Gučienė |
Informatikos mokytoja |
Informatikos mokytoja metodininkė |
|
Pavel Jemeljanov |
Informatikos mokytojas |
Informatikos vyresnysis mokytojas |
|
Gamtos mokslų mokytojai |
|||
Virgilijus Cicėnas |
Biologijos mokytojas |
Biologijos vyresnysis mokytojas |
|
Virginija Cicėnienė |
Chemijos mokytoja |
Chemijos mokytoja metodininkė |
|
Oksana Gončarova |
Biologijos, gyvenimo įgūdžių, žmogaus saugos mokytoja |
Biologijos mokytoja metodininkė |
|
Daiva Jasiulionienė |
Fizikos mokytoja |
Fizikos mokytoja metodininkė |
|
Lilija Rutkovskaja |
Biologijos, gyvenimo įgūdžių, žmogaus saugos mokytoja , karjeros konsultantė |
Biologijos mokytoja metodininkė |
8a klasei |
Svetlana Kostina |
Biologijos, gyvenimo įgūdžių mokytoja |
Biologijos vyresnioji mokytoja |
|
Eugenijus Karneckas |
Fizikos mokytojas |
Fizikos mokytojas metodininkas |
|
Socialinių mokslų mokytojai |
|||
Loreta Chaleckienė |
Istorijos, pilietiškumo pagrindų, dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
Istorijos mokytoja metodininkė |
5c klasei |
Vilija Jaksebogienė |
Istorijos, pilietiškumo pagrindų, dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
Istorijos mokytoja metodininkė |
IVa klasei |
Ramunė Skripskaitė Li |
Istorijos, pilietiškumo pagrindų, dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
Istorijos mokytoja metodininkė |
8b klasei |
|
|
|
|
Nijolė Dabrienė |
Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
8c klasei |
Birutė Stulgaitytė |
Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja |
Dorinio ugdymo (tikybos) vyresnioji mokytoja |
|
Giedra Umbražiūnienė |
Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja |
Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė |
|
Ona Jakubianec |
Geografijos mokytoja |
Geografijos mokytoja metodininkė |
Ib klasei |
Gintautas Šamšūra |
Geografijos mokytojas |
Geografijos mokytojas metodininkas |
|
Mindaugas Vitkauskas |
Geografijos ir ekonomikos ir verslumo mokytojas |
Geografijos mokytojas metodininkas |
IIIa klasei |
Technologijų, menų ir sporto mokytojai |
|||
Pavel Jemeljanov |
Technologijų mokytojas |
Technologijų mokytojas metodininkas |
|
Jolanta Šisterova |
Technologijų mokytoja |
Technologijų mokytoja metodininkė |
|
Jurgita Travkina |
Technologijų mokytoja |
Technologijų vyresnioji mokytoja |
6b klasei |
Janina Dindienė |
Dailės mokytoja |
Dailės mokytoja metodininkė |
|
Jūratė Vitkauskienė |
Dailės mokytoja |
Dailės mokytoja ekspertė |
IVb klasei |
Agnė Paulavičienė |
Šokio mokytoja |
Šokio mokytoja |
|
Jolita Budrytė-Abromavičienė |
Muzikos mokytoja |
Muzikos vyresnioji mokytoja |
7a klasei |
Karolis Builys |
Fizinio ugdymo mokytojas |
Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas |
7c klasei |
Irina Burokienė |
Fizinio ugdymo mokytoja |
Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė |
IIb klasei |
Andrius Nekrašas |
Fizinio ugdymo mokytojas |
Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas |
|
Gintautas Šamšūra |
Fizinio ugdymo mokytojas |
Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas |
|
Richardas Štuikys |
Fizinio ugdymo mokytojas |
Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas |
|
Kitos srities mokytojai |
|||
Andžela Trasevičienė |
Specialiosios (lavinamosios) klasės mokytoja |
Lavinamosios klasės mokytoja |
6, 7, 8, 9 SL klasėms |
Teresa Godlevskienė |
Specialiosios (socialinių įgūdžių) klasės mokytoja |
Socialinių įgūdžių mokytoja |
1,2,3 SĮ klasėms |
Jelena Paškevičienė |
Specialiosios (socialinių įgūdžių) klasės mokytoja |
Vyresnioji specialioji pedagogė |
|
Jolita Pošiūnienė |
Specialiosios (socialinių įgūdžių) klasės mokytoja |
Socialinių įgūdžių ir psichologijos mokytoja |
|
Audronė Čaikinienė |
Lavinamosios klasės auklėtoja, mokytojo padėjėja |
Lavinamosios klasės mokytoja |
2,3,4 SL klasėms |
Nijolė Dabrienė |
Neformaliojo švietimo mokytoja |
Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja |
8c klasei |
Vida Uzielienė |
Neformaliojo švietimo mokytoja |
Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja |
|