Metodinės grupės 2022–2023 m. m.
Metodinės grupės pavadinimas |
Metodinės grupės pirmininko vardas pavardė |
---|---|
Lietuvių kalbos ir literatūros
|
Angelė Burokienė |
Ona Barkuvienė Angelė Burokienė Rimutė Grigonienė Laima Juodagalvienė Aušra Kurpienė Andrijana Slabodaitė-Stefanskaja Irena Stuglienė Renata Stunžėnienė Jolita Žemienė |
|
Užsienio kalbų
|
Dovilė Maslianikienė |
Loreta Alionienė Kristina Grigel Janina Jarmolovskaja Svetlana Kraujalienė Ala Manačina Dovilė Maslianikienė Rimantė Nekraševičienė Aušra Paulauskaitė Svetlana Pavlovič Andrijana Slabodaitė-Stefanskaja Edita Tomašauskienė |
|
Matematikos ir informacinių technologijų
|
Irena Čebruk |
Asta Abramovičienė Irena Čebruk Lina Grybauskienė Marija Gučienė Laimutė Gumovskaja Pavel Jemeljanov Raja Krupenina Gražina Valeikienė |
|
Gamtamokslinių dalykų
|
Virginija Cicėnienė |
Virgilijus Cicėnas Virginija Cicėnienė Oksana Gončarova Ona Jakubianec Eugenijus Karneckas Svetlana Kostina Lilija Rutkovskaja
|
|
Socialinių mokslų ir dorinio ugdymo
|
Ramunė Skripskaitė Li |
Loreta Chaleckienė Nijolė Dabrienė Vilija Jaksebogienė Ona Jakubianec Jolanta Razmienė Ramunė Skripskaitė Li Birutė Stulgaitytė Gintautas Šamšūra Mindaugas Vitkauskas |
|
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
|
Jūratė Vitkauskienė |
Jolita Budrytė-Abromavičienė Karolis Builys Irina Burokienė Janina Dindienė Andrius Nekrašas Gintautas Šamšūra Jolanta Šisterova Richardas Štuikys Jurgita Travkina Jūratė Vitkauskienė |
|
Pagalbos mokiniui specialistų |
Teresa Godlevskienė
|
Virginija Duksienė Svetlana Fedatenkova Teresa Godlevskienė Svetlana Kostina Jelena Paškevičienė Jurgita Petrovičienė Jolita Pošiūnienė Tatjana Šalakitskaja |
|
Pradinio ugdymo
|
Vilma Subačienė |
Daiva Bečelytė Ligita Bernatavičiūtė Lina Gančierienė Jolanta Garšvienė Lina Lukšonienė Margarita Maslianikienė Svetlana Menčinskienė Rima Misiūnienė Edita Novikienė Halina Pauliukėnienė Danguolė Sadaunykienė Aldona Sližauskienė Ingrida Smoliakienė Vilma Subačienė Rasa Štuikienė Jurgita Urbanavičienė Vida Uzielienė Nijolė Vaitkuvienė Danguolė Vaškinėlienė Snieguolė Veličkienė |
|
Klasės vadovų
|
Nijolė Dabrienė |
Loreta Alionienė Jolita Budrytė-Abromavičienė Karolis Builys Irina Burokienė Audronė Čaikinienė Irena Čebruk Nijolė Dabrienė Teresa Godlevskienė Laimutė Gumovskaja Vilija Jaksebogienė Ona Jakubianec Raja Krupenina Aušra Kurpienė Rimantė Nekraševičienė Aušra Paulauskaitė Agnė Paulavičienė Svetlana Pavlovič Vita Petkevičienė Lilija Rutkovskaja Jolita Samanovičė Ramunė Skripskaitė Li Andrijana Slabodaitė-Stefanskaja Andžela Trasevičienė Jurgita Travkina Mindaugas Vitkauskas Jūratė Vitkauskienė Jolita Žemienė |
|