Konkurso „Bebras“ rezultatai

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2023-01-13
  • Kategorija: Konkursai

2022 metais nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 9 d. informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ 1-ajame etape varžėsi net 46 064 Lietuvos mokyklų moksleiviai, tarp jų ir mūsų gimnazijos 5–12 klasių moksleiviai, besidomintys informacinėmis technologijomis ir jų taikymu. Netradiciniai įvairių informatikos veiklų testo formos (pasirenkamo atsakymo) uždaviniai ir interaktyvios užduotys reikalavo abstraktaus ir loginio mąstymo bei programavimo žinių. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti konkurso iniciatorės prof. Valentinos Dagienės padėkomis.

Džiaugiamės, kad Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai savivaldybėje užėmė 1–3 vietas:

1. Vilius Nekraševičius, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 467 vieta Lietuvoje (tarp 6 klasių mokinių).
  2. Ignas Razmys, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 335 vieta Lietuvoje (tarp 7 klasių mokinių).
  3. Karina Adamovičiūtė, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 476 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  4. Artiom Garbul, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 62 vieta Lietuvoje (tarp 12 klasių mokinių).
  5. Dominykas Avinas, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 183 vieta Lietuvoje (tarp 12 klasių mokinių).
  6. Eigintas Urbanavičius, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 573 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  7. Nidas Bakanovas, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 988 vieta Lietuvoje (tarp 11 klasių mokinių).
  8. Motiejus Diska, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje, 208 vieta Lietuvoje (tarp 12 klasių mokinių).

Karina Adamovičiūtė (III kl.), Artiom Garbul (IV kl.), Dominykas Avinas (IV kl.) ir Motiejus Diska (IV kl.) pakviesti dalyvauti II konkurso etape, kuris vyks vasario 4 d.

Sveikiname laimėjusius, linkime jiems sėkmės, ištvermės, kūrybiškumo pasiekti užsibrėžtus tikslus!