5–6 klasių mokinių kvadrato varžybos

  • Paskelbė : Laima Juodagalvienė
  • Paskelbta: 2023-11-10
  • Kategorija: Konkursai

Lapkričio 8 d. gimnazijoje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos, kurias pradėjo 5-tų klasių mokinių komandos. Po įtemptos kovos paaiškėjo, jog 5c klasės žaidėjai iškovojo I vietą, 5b klasės sportininkai – II vietą, o 5a klasės vikruoliai – III vietą.

6-tų klasių komandos taip pat buvo puikiai pasiruošusios žaisti ir laimėti. Tarp šeštų klasių dominavo  ir I vietą iškovojo 6b klasės sportininkai. Po įnirtingos kovos II vieta atiteko 6c klasės žaidėjams, o III vieta – 6a klasės komandai.

Komandos buvo apdovanotos medaliais ir diplomais, o čempionai – ir šakočiais. Buvo džiugu matyti, kaip klasės vadovės ir sirgaliai aktyviai palaiko komandas, prisideda prie mokinių pergalės.

 

Fizinio ugdymo mokytojai

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas