Respublikiniame konkurse „Žalioji odisėja. Jaunučiai '24“ – pirmoji vieta

• Paskelbta: 2024-04-21
  • Kategorija: Konkursai

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komanda ,,Žuvėdra“, kuriai atstovavo šie 7a klasės mokiniai: Aurėja Vološinaitė (kapitonė), Deividas Jarmalis, Deimantas Rutkauskas, Simonas Saveljevas, Satvijus Šekštelis, Džiugas Zubovas, Vilius Nekraševičius, Lukas Razmys – konkurse „Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘24“ užėmė pirmąją vietą. Mokytoja koordinatorė – biologijos/chemijos mokytoja metodininkė, ekologinio klubo ,,Žuvėdra“ vadovė Oksana Gončarova.

„Žalioji odisėja. Jaunučiai ‘24“ – tai didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginiu švietimu besirūpinančios iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamo konkurso „Žalioji odisėja“ sudėtinė dalis aplinkos apsaugos tematika, skirta 6–7 klasių moksleiviams visoje Lietuvoje.

Konkursą sudarė du etapai: praktinė užduotis ir „Žaliųjų protų mūšis“.

Praktinės užduoties tikslas – teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą mokykloje skatinančios priemonės pristatymas. Tai galėjo būti reklama vaizdo formatu, informaciniai ar socialiniai plakatai, renginys, akcija ir kt. Komanda ,,Žuvėdra“ aktyviai vykdė ,,Žalioji odisėja. Jaunučiai'24“ veiklas.

Protmūšyje dalyvavo 83 komandos iš skirtingų ugdymosi įstaigų. Konkurso dalyviai tikrino žinias aplinkosaugine tematika. Mūsų gimnazijos komanda ,,Žuvėdra“ suriko 25 taškus iš 28 galimų.

Komanda  ne tik laimėjo pirmąją vietą, bet ir puikiai praleido laiką, įgijo naujų žinių bei idėjų.

Sveikiname Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komandą „Žuvėdra“.

Oksana Gončarova