Konkurso „Inkilas 24“ rezultatai

• Paskelbta: 2024-04-05
  • Kategorija: Konkursai

Žemės dienai paminėti gimnazijoje kovo 20 dieną vyko konkurso „Inkilas 24“  baigiamasis etapas-vertinimas. Iš viso konkursui buvo pateikta 17 inkilų. Smagu, kad inkilai buvo kurti įvairiems paukščiams.

Gimnazijos komisijos nariai (gamtos mokslų mokytojai) inkilus vertino pagal skirtingas kategorijas, kreipė dėmesį ne tik į inkilo grožį, bet ir patogumą paukščiams. Vertinimo komisijos nariai: chemijos mokytoja V. Cicėnienė, biologijos mokytojas V. Cicėnas, biologijos mokytoja L. Rutkovskaja. Komisijos pirmininkė – biologijos, chemijos mokytoja, ekologinio klubo ,,Žuvėdra“ vadovė O. Gončarova.

Komisijos išrinkti ir įvertinti nugalėtojai pagal skirtingas kategorijas:

Kūrybiškiausias inkilas: Kirkutis Rokas, 6b klasė

Įdomiausio dizaino inkilas: Kulešaitė Amelija, 7a klasė

Gražiausias inkilas: Šnurovaitė Melita, 7a klasė

Meniškiausias inkilas: Subočiūtė Karina, Ic klasė

Dailiausias inkilas: Čepulkovskis Tomas, 7a klasė

Natūraliausias inkilas: Bernatovičiūtė Gabrielė, 5a klasė

Patogiausias inkilas: Nalivaikaitė Miglė, Činčikaitė Adriana, 5a klasė

Taisyklingiausias inkilas: Činčikas Aidas, Ic klasė

Originaliausias inkilas: Trasevičiūtė Kamilė, 5a klasė

Ekologiškiausias inkilas: Jarmalis Rokas, Jarmalytė Adriana, 5a klasė

Linksmiausias inkilas: Petrovskis Orestas, 6b klasė

Tvariausias inkilas: Novikaitė Kamilė, Ib klasė; Novikas Lukas, 7c klasė

Draugiškas gamtai inkilas: Jakubianecas Edvinas, IIIb klasė; Navikas Matas, Ib klasė

Džiugu, kad šis konkursas pritraukė tokį būrį dalyvių, bendram darbui subūrė šeimas, gimnazijos bendruomenę, įvairių kartų atstovus. Visi inkilai išskirtiniai, originalūs, džiaugiamės dalyvių išradingumu, meile gamtai, o ypač bendru darbu.

Inkilai gimnazijos teritorijoje bus kabinami visą pavasarį, tad galima juos dar gaminti ir atnešti  į 115 kabinetą. Socialinė akcija „Inkilas 24“ tęsiasi.

O. Gončarova, V. Cicėnas