Nacionalinės teisės žinių olimpiados II etapas

• Paskelbta: 2024-05-16
  • Kategorija: Konkursai

Gegužės 16 dieną keturiolika gimnazijos 5–III kl. mokinių dalyvavo Nacionalinės teisės žinių olimpiados II etape Mykolo Romerio universitete.

Pasiklausę inspiruojančio pokalbio apie teisę, gimnazijos mokiniai (Ligita Bičkutė, 5a kl., Kamilė Trasevičiūtė, 5a kl., Kamilė Zubovaitė, 5a kl., Elzė Semėnaitė, 5b kl., Rūta Čepulytė, 6a kl., Kamilė Jarmalytė, 6a kl., Justė Jakutytė, 8b kl., Augustinas Slabada, 8b kl., Akvilė Baikaitė, IIa kl., Viktorija Artemjeva, IIc kl., Gabrielė Obolevičiūtė, IIc kl., Tautvydas Paškonis, IIIa kl., Mantvydas Gimbickis, IIIb kl., Aušrinė Labogaitė, IVb kl.) dalyvavo teisinių žinių olimpiadoje, kurią sudarė ne tik klausimai su pasirenkamaisiais atsakymais, bet keletas atvirų, situacinių klausimų, į kuriuos atsakant reikėjo ne tik teisinių žinių, bet ir sumanumo, išradingumo, išmonės.

Kaip sekėsi mūsų gimnazijos mokiniams, sužinosime po savaitės. Rezultatų nekantriai lauksime, nes vilioja apdovanojimai. Vien dėl to, kad mokiniai pateko į II etapą, juos galime vadinti nugalėtojais.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimo „Teisė kiekvienam“ vadovė Ramunė Skripskaitė Li