Mokytojo dienos proga įteiktos nominacijos

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2015-10-05
  • Kategorija: Pasiekimai

Rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius nuoširdžiai sveikino mokytojus su šia gražia ir prasminga švente bei įteikė jau tradicinėmis tapusias „Metų mokytojo“ nominacijas.

Tai nuo tavęs čia taip šviesu,

Nuo žodžio, šitaip pasakyto.

Nuo pagalvojimo balsu:

turbūt ne dėl savęs esu –

Esu turbūt dėl ko nors kito…

Just. Marcinkevičius

Spalio 5 d. – Tarptautinė mokytojų diena. Tądien mokinių šypsenos, gėlės, dainos, gražūs žodžiai skiriami Mokytojams, žmonėms, kurie dirba tokį kilnų darbą. Tarptautinė mokytojų diena paminėta ir Švenčionėlių miesto kultūros centre. Seimo narys P. Čimbaras  šiltu žodžiu prisiminė ir perdavė LR Seimo padėką buvusiai gimnazijos direktorei Danutei Čepulienei.

Tokį apdovanojimą gavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Diana Galatiltienė. Taip pat įteikti padėkos raštai mokytojams už ugdytinių pasiekimus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose, Lietuvos ir Europos lengvosios atletikos čempionatuose, nuoširdų ir kruopštų pedagoginį darbą.

Už aukščiausius (100 balų) mokinių pasiekimus laikant valstybinius brandos egzaminus padėkomis apdovanoti ir gimnazijos pedagogai: anglų kalbos mokytoja metodininkė Dovilė Maslianikienė ir informatikos mokytojas ekspertas Albertas Dinda.

Sveikiname mokytojus ir linkime, kad krūtinėse nepaliautų degti kūrybiškumo ugnis, kad ir toliau visus džiugintų savo pergalėmis ir pasiekimais!