Apdovanojimai minint Mokytojo dieną

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2016-10-05
  • Kategorija: Pasiekimai

Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius įteikė padėką informacinių technologijų mokytojai metodininkei Marijai Gučienei

2016 m. spalio 5 d. gimnazijoje Tarptautinės mokytojų dienos proga vyko Savivaldos diena. Tądien mokiniai su mokytojais pasikeitė vietomis –  mokiniai vedė pamokas, o mokytojai darė tai, ką jiems „liepė“ naujieji mokytojai. Jau nuo ankstaus ryto gimnazijoje skambėjo mokinių, vadovaujamų mokytojo K. Pranskaus, atliekama muzika – taip buvo sutiktas kiekvienas mokytojas. Į gimnaziją buvo pakviesti ir buvę mokytojai – jie kartu su kolegomis prisiminė džiugias akimirkas, praleistas čia, šioje gimnazijoje. Mokytojo dienos akimirkas gimnazijoje galite pažiūrėti  čia.

Vėliau šventė tęsėsi miesto Kultūros centre. Pedagogus sveikino rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, Lietuvos Respublikos kultūros ministras Šarūnas Birutis, Vilniaus apskrities VPK Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai. Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius įteikė padėkas mokytojams už aukščiausius (100 balų) mokinių pasiekimus laikant valstybinius brandos egzaminus. Tokį apdovanojimą gavo ir gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Marija Gučienė bei užsienio (rusų) kalbos mokytoja Janina Jarmolovskaja.

Padėka įteikta rusų kalbos mokytojai metodininkei Janinai Jarmolovskajai

Aukščiausi apdovanojimai profesinės šventės proga – rajono savivaldybės mero potvarkiu suteiktos Švenčionių rajono 2016 metų nominacijos „Metų mokytojas“. Jos įteiktos trims rajono pedagogams. Tarp jų – mūsų gimnazijos muzikos mokytojas metodininkas Kazimieras Pranskus.

Švenčionių rajono 2016 m. nominacijos „Metų mokytojas“ nominantai

Iš kairės į dešinę: mokytojai Janina Jarmolovskaja, Kazimieras Pranskus, Marija Gučienė ir gimnazijos direktorė Rima Razmienė

Nuoširdžiai sveikiname mūsų mylimus mokytojus ir didžiuojamės jais!