Pilietinė akcija ,,Dovanoju trispalvę“

Kovo 11-oji – tai diena, kai atgimė mūsų laisvė, kai vėl tapome šeimininkais savo žemėje. Šią dieną minime su didžiuliu džiaugsmu ir pasididžiavimu, jausdami ne tik dėkingumą tiems, kurie kovojo už Lietuvos nepriklausomybę, bet ir atsakomybę už jos ateitį.

Kovo 8 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 2b ir 3b klasių mokiniai su savo klasių mokytojomis dalyvavo kasmetinėje pilietinėje akcijoje, kurios metu pasveikino su artėjančia Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena gimnazijos ir rajono vadovus, mokytojus, kelių miesto įstaigų darbuotojus ir sutiktus miestelio žmones. Mokinius šiltai priėmė miesto  seniūnijos, kultūros centro, kredito unijos, kavinės ,,Du skoniai“, pašto ir kitų įstaigų darbuotojai. Mokiniai su dideliu džiaugsmu įteikė žmonėms savo rankutėmis pagamintas trispalves gėlytes, linkėjo gražių švenčių. Smagiausia, kad vaikai sulaukė daug gerų žodžių iš įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų žmonių.