Dalyvavome iniciatyvoje „Tolerancijos namas“

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2022-12-02

Nors lapkričio 16 d. gimnazijoje vyko daugybė veiklų ir projektų, bet nepamiršome paminėti ir Tolerancijos dienos.

Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų metodinės grupės nariai visą savaitę pamokų metu aiškinosi, analizavo žodžio „tolerancija“ reikšmę, ieškojo tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžių Lietuvos ir pasaulio istorijoje, nagrinėjo situacijas, kurios atskleidė pačių mokinių toleranciją įvairioms socialinėms grupėms.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – tolerancijos namas, taigi visų klasių mokiniai su klasių vadovais sukūrė savo įsivaizduojamą tolerancijos namą, papuošė klasę, o klasių valandėlių metu vykdė įvairias veiklas, skatinančias toleranciją: pokalbius, filmų peržiūras, viktorinas, žaidimus. Ši puiki iniciatyva skatina susimąstyti apie labai opią problemą, pastebėti nuskriaustą, pažemintą, vienišą ir nesuprastą, jam padėti.

Pasigrožėkime nuostabiais įvairių amžiaus grupių mokinių darbeliais.

Daugiau galite pamatyti: Mokinių darbeliai

Socialinės pedagogės Jurgita, Tatjana, Teresa