Sužinok, kiek procentų „pramogistas“ esi tu

• Paskelbta: 2023-05-23

Gegužės 22 d. gimnazijoje lankėsi Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto pramogų industrijų studijų programos III kurso studentės. Jų apsilankymo tikslas  – sužadinti  aktyvų domėjimąsi Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto Pramogų industrijų katedros studijų programomis III–IV gimnazijos klasių mokinius. Susitikimo metu mokiniams teko išbandyti savo jėgas  viktorinoje, atlikti kūrybines užduotis, susijusias su Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto pramogų industrijų studijų programos siūlomais dalykais. Tokiu būdu mokiniai susipažino su keliomis profesijomis ir išbandė save.

Gabrielė Li, Vilnius Tech Kūrybinių industrijų fakulteto pramogų industrijų  studijų programos III kurso studentė ir buvusi Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinė