Festivalio „Sportas visiems 2023“ veiklos Palangoje

• Paskelbta: 2023-09-25

Rugsėjo 22 – 24 dienomis Palangos miesto gatves ir atviras erdves užpildė neprofesionalaus sporto mėgėjai. Sporto festivalio „#BeActive“ metu per tris dienas įvyko daugiau nei 40 skirtingų fizinio aktyvumo užsiėmimų. Festivalio „Sportas visiems 2023“ programą papildė dvi naujos sporto ir fizinio aktyvumo formos: smūginio sportas ir Amerikoje daugiau kaip 35 milijonų sekėjų turintis piklbolo žaidimas, kurį planuojame įtraukti į fizinio ugdymo pamokas.

Festivalio veiklose Palangoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. Šeštadienį vyko festivalio „Sportas visiems 2023“ atidarymas, tad kartu su visais žygiavome iškilmingame parade, o  Palangos miesto stadione šokome masinius šokius. Nepamirštamas šokių ir fitneso renginys „Zumba Naktis“, mankštos užsiėmimai bei  daugelis kitų fizinio aktyvumo veiklų.

Smagu, kad renginys skirtas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo lygio. Per tris dienas nužingsniavome 67000 tūkst. žingsnių – fizinis aktyvumas tikrai viršijo mūsų lūkesčius. Skatiname visus dalyvauti panašiuose renginiuose ir išlikti aktyviems.