Garsiausių filmų apie Kalėdas interpretacijų vakaras

• Paskelbta: 2023-12-22

Kai lauke stūgauja vėjai, darganota, o sniego belikę tik trupinėliai, mieliausias užsiėmimas laukiant švenčių yra pažiūrėti gerą, linksmą filmą apie Kalėdas. Juk, gerai pagalvojus, ir metai prabėgo greitai, panašiai pralekia ir įdomus, įtraukiantis, intriguojantis filmas. Gimnazijos bendruomenė gruodžio 21 d. rinkosi į geriausių 2023 metų kalėdinių filmų interpretacijų peržiūrą. Kiekviena klasė, pasirinkusi mėgstamiausią filmą, kūrė scenarijų, kaip pristatyti aktorius, garso takelį ar perteikti emocijas. Galutinis rezultatas nenuvylė – tai patvirtino dalyvių ir žiūrovų plojimai, susižavėjimo ar pagyrų šūksniai, nuoširdus juokas, spindinčios akys. Kaip gera pabūti su visų mėgstamo filmo „Vienas namuose“ veikėjais, pamatyti baisų, bet geraširdį Šreką, saugoti Kalėdas nuo Grinčo ar atsidurti Ledo šalyje. Kur daugiau gali rasti tokią galimybę?

Dėkojame renginio dalyviams 5–8, I–II ir SĮ klasių mokiniams, jų auklėtojams, vedėjams Ugnei, Godai, Geilei ir Augustinui, didžėjams Dominykui ir mokytojui Mindaugui, mokytojui Virgilijui už nuotraukose įamžintas akimirkas, gimnazijos administracijai už pagalbą ir palaikymą. Visiems linkime jaukių, šviesių švenčių. Nepakliūkite į Grinčo pinkles!

Virgilijus Cicėnas