Nuotaikingas renginys „Zigmuko talentų šventė 2024“

• Paskelbta: 2024-05-19

Gegužės 17 d. gimnazijos lauko klasėje vyko įdomus, nuotaikingas renginys „Zigmuko talentų šventė 2024“. Šiltas, maloniai glostantis veidą vėjelis, besišypsanti saulutė, rodos, buvo tie pagalbininkai, padėję įgyvendinti visus šventės organizatorių sumanymus.

Dalyvauti talentų šventėje panoro net 21 dalyvis ar dalyvių grupės. Mokiniai šoko, dainavo, piešė, pristatė ekodizaino projektus iš antrarūšių žaliavų, net rinko rubikus kubikus. Kiekvienas dalyvis jau buvo nugalėtojas – juk visiems išdrįso parodyti, ką sugeba daryti geriausiai. Visi dalyviai buvo pamaloninti šokolado „Pergalė“ plytelėmis, o žiūrovų plojimai patvirtino, kad dalyvauti tikrai buvo verta. Zigmuko simpatijų prizas atiteko mergaičių trio (Karina Adamovičiūtė, Evelina Kaušinytė, Aušrinė Labogaitė), atlikusioms dainą „Mėlyna“.

Šventės prasideda ir baigiasi, o patirtos emocijos išlieka ilgam. Dėkojame renginio organizatoriams, vedėjams, dalyviams, sirgaliams ir lauksime kitų metų Zigmuko talentų šventės.

Virgilijus Cicėnas