Pergalė tinklinio varžybose

• Paskelbta: 2024-03-14
  • Kategorija: Sveikinimai

Kovo 12–13 dienomis Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vyko rajoninės 2007 metais gimusių ir jaunesnių mokinių tinklinio varžybos. Per dvi dienas visos merginų ir vaikinų komandos sužaidė 12 rungtynių. Kova buvo atkakli ir po jos paaiškėjo nugalėtojai. Merginų komandų grupėje mūsų gimnazijos komanda iškovojo trečiąją vietą, o vaikinai tapo lyderiais – laimėjo pirmąją vietą ir teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose, kurios vyks kitos savaitės pabaigoje Visagine. Komanda nugalėtoja susitiks su geriausiomis Vilniaus rajono, Širvintų, Molėtų, Zarasų ir Visagino mokyklų komandomis. Sveikiname visus varžybų dalyvius ir laimėtojus, o vaikinų komandai linkime sėkmės zoninėse varžybose.