Išvyka į Vilniaus kolegiją

• Paskelbta: 2023-06-19
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Birželio 16 d. II ir III gimnazijos klasių mokiniai lankėsi Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultete. Su  mokiniais susitiko kolegijos lektorius Kęstutis Kazlauskas. Lektorius pasidalino su mokiniais savo darbo patirtimi, pristatė fakulteto studijų programas, daug dėmesio skyrė studijų naujovėms. Viena iš naujovių tai jungtinė trijų aukštųjų mokyklų – Vilniaus kolegijos, Estijos verslininkystės taikomųjų mokslų universiteto ir Portugalijos Porto politechnikos instituto studijų programa. Studijuojant taikoma ,,Kūrybinės aikštelės“ metodika. Baigus studijas įgyjami trijų aukštųjų mokyklų diplomai. Taip pat kalbėjo apie organizuojamus profesinius renginius, kurie leidžia studentams įgyti organizacinių ir komunikacinių įgūdžių, sudaro galimybes susitikti su Lietuvos viešojo ir privataus sektoriaus atstovais. Mokiniai lankėsi kūrybiškumo auditorijoje, analizavo savo vadybinius gebėjimus. Gimnazistai susipažino su įmonės personažo kūrimo ypatumais. Išvyka praturtino mokinių ugdymo karjerai kompetencijas.