Atvirų durų dienos profesinėse mokyklose

• Paskelbta: 2024-04-14
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su šalies profesinio mokymo įstaigomis balandžio 12–13 dienomis organizavo atvirų durų dienas. Renginiai skirti plačiau supažindinti mokinius ir jų tėvus su profesiniu mokymu ir jo galimybėmis. Balandžio 12 dieną dalis gimnazijos 8 kl., I ir II gimnazijos klasių mokinių dalyvavo Vilniaus verslo ir svetingumo profesinės karjeros centro renginiuose. Mokiniai susipažino su centro erdvėmis, bendravo su dėstytojais. Vėliau gimnazistai dalyvavo paskaitoje, kurios metu sužinojo apie priėmimo tvarką, centro studijų programas, vykdomus projektus ir besimokančiųjų poilsio galimybes. Pastaruoju metu keičiasi žmonių požiūris į profesinį mokymą, kuris tampa vis populiaresnis.