Paroda „Karjera & studijos“

• Paskelbta: 2024-04-03
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Kovo 29 dieną III ir IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje parodoje karjeros klausimais. Šių metų parodos šūkis ,,Ką veiksime dirbtinio intelekto laikais?“ Daugiausiai mokinių dėmesio sulaukė paskaita ,,Didžiosios stojančiųjų klaidos“, kurią skaitė Vilniaus Gedimino technikos universiteto stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė dr. Justė Rožėnė. Lektorė akcentavo svarbiausius faktus, kuriuos turi žinoti abiturientai. Artėja egzaminai, todėl aktuali tema yra stresas egzaminų metu. Mokiniai dalyvavo VU medicinos fakulteto prof. Eugenijaus Laurinaičio paskaitoje ,,Kaip susitvarkyti su stresu per egzaminus?“  Parodos metu mokiniai bendravo su aukštųjų mokyklų studentais ir dėstytojais, kurie pristatė aktualias studijų programas.