,,Karjerą planuoju AŠ“

• Paskelbta: 2024-05-24
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gegužės 23 d. gimnazijoje su II, III gimnazijos klasių mokiniais susitiko ISM bakalauro studijų priėmimo vadybininkė Gabrielė Aklimavičiūtė. Viešnia su mokiniais diskutavo tema ,,Kas yra sąmoningas karjeros pasirinkimas?“. Kiekvienas diskutuojantis išskyrė, jo manymu, svarbiausius karjeros aspektus. Lektorė apibūdino ,,Flow“ būseną, kurios esmė yra tokia: kai panyrame į mėgstamą veiklą ir tarsi prarandame laiko pojūtį, pamirštame aplinką, savo poreikius, o po veiklos jaučiamės laimingi. Tai ir yra svarbiausias aspektas, renkantis karjerą. G. Aklimavičiūtė pristatė mokiniams ISM studijų programas bei paaiškino išankstinio priėmimo sąlygas. Šiltas lektorės ir mokinių  susitikimas, manau, suteikė visiems džiaugsmo, išsklaidė abejones dėl  karjeros kelio paieškų.