Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių mokymai

• Paskelbta: 2024-05-09
  • Kategorija: Aktualijos

Gegužės 7–9 d. I-ų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo pilietiškumo ir gynybos įgūdžių mokymuose, kurie numatyti ugdymo plane. Vaikai aktyviai dalyvavo teoriniuose mokymuose, taip pat išbandymų žygyje, kur galėjo pritaikyti įgytas žinias. Projektą „Pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursas devintokams“ Lietuvos šaulių sąjunga įgyvendina kartu su Krašto apsaugos bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijomis. 2023–2024 mokslo metais išgyvenimo įgūdžių bei pilietiškumo pradmenų iš viso mokysis pusė visų devintokų, o 2024–2025 mokslo metais kursas bus privalomas visiems bendrojo lavinimo moksleiviams ir gimnazistams. Labai svarbu išmokti prisiimti atsakomybę už save ir už savo bendruomenę, pasirūpinti savimi, savo artimaisiais, draugais ir kaimynais. Mūsų devintokai sėkmingai baigė kursą ir gavo pažymėjimus. Linkime sėkmės pritaikant reikalingas žinias.