Mėgintuvėlio eksperimentai

7a klasės mokiniai yra labai aktyvūs, smalsūs, viskuo domisi, todėl pasitarę nusprendėme apsilankyti Vilniaus MB „Mėgintuvėlis LT“ edukaciniame užsiėmime, kurį vedė chemijos mokslų daktarė Renata Česūnienė. Dalyvavimas edukaciniame užsiėmime „Sėkmingos klaidos – eksperimentai laboratorijoje“ paliko nepakartojamą įspūdį. Edukacijos metu mokiniai klausėsi pasakojimo apie istorijas smalsių, viskuo besidominčių žmonių, kurių svajonės atvedė prie nesėkmingai sėkmingų klaidų. Supratome, kad net atsitiktinumas kartais gali priartinti mus prie didžiojo atradimo. Užsiėmimo metu edukacijos vedėja pasidalino su mokiniais savo sėkmės paieškomis profesiniame kelyje: jai teko dirbti chemijos mokytoja, inžiniere, bet dirbdama dabartinį darbą ir pasakodama bei praktiškai rodydama, koks nuostabus mokslas yra chemija, ji jaučiasi labai laiminga. Šios išvykos metu visi kartu atlikome nemažai eksperimentų ir sužinojome daug naujų dalykų.

Biologijos mokytoja Lilija Rutkovskaja