Akcija „Aš ir Tu – tai MES“

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2022-12-02

Akcija „Aš ir Tu – tai MES“ skirta neįgaliųjų dieną paminėti, o jos tikslas – mažinti atskirtį tarp negalios paliestų bei nepaliestų žmonių, didinti bendruomeniškumą, solidarumą, sąmoningumą, vienybę ir draugiškumą. Juk bendrystė suteikia abipusio džiaugsmo ir didžiulį troškimą tobulėti. Šia akcija kviečiame visuomenę jungtis ir pasakyti, kad: „AŠ“ – žmonės su negalia ir jų artimieji; „TU” – asmenys, kurie neturi negalios ar artimo sąlyčio su ja; „MES” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys teisę nesijausti kitokie nei kiti.

Gimnazijos bendruomenės atstovai, dalyvaudami akcijoje „Aš ir Tu – tai MES“, parodė, kaip svarbu ir gera pajusti bendrystės džiaugsmą ir jaustis lygiateisiais piliečiais.

Ačiū IIa ir 7a klasių mokiniams, dailės mokytojai Jūratei už sukurtą akcijos simbolį, IIIb klasės mokinei Aušrinei Labogaitei už nuotrauką.

Socialinės pedagogės Tatjana ir Teresa