„Metų mokytojo“ nominacija

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-10-06
  • Kategorija: Sveikinimai

Minint Tarptautinę mokytojų dieną Švenčionių miesto kultūros centre iškilmingai apdovanoti rajono pedagogai – Metų mokytojai. Džiugu, kad „Metų mokytojo“ nominacija skirta ir mūsų gimnazijos pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Vilmai Subačienei. Apie atsakingą, profesionalų Vilmos darbą daug gali papasakoti kolegos, mokiniai, jų tėvai, tai rodo ir daugybė užfiksuotų jos organizuotų veiklų akimirkų. Mokytoja taiko netradicinius ugdymo būdus ir metodus, aktyviai naudojasi informacinėmis technologijomis. Ugdymo turinio kūrimui Vilma naudoja skaitmenines programas „Learning Apps“, „Liveworksheet“ ir „Wordwall“. Naudodamasi „ClassDojo“ programa sukūrė mokinių įsivertinimo įrankį. Vilma ypatingą dėmesį skiria vaikų praktinių įgūdžių lavinimui, pilietiniam jų ugdymui. Geba kurti išskirtinę, darnią mokymosi aplinką, kurioje puikiai jaučiasi nevienodos socialinės brandos ir gebėjimų vaikai, taikydama įtraukiojo mokymo metodus sudaro sąlygas atsiskleisti kiekvienam savo mokiniui, siekti jų asmeninės pažangos. Mokytoja Vilma nuolat tobulina pedagoginę ir metodinę kvalifikaciją, dalyvauja rajono mokyklų lyderystės veiklose, išsiskiria aktyvia dalykine – metodine veikla, jos sklaida. Vadovauja gimnazijos pradinių klasių mokytojų metodinei grupei ir gimnazijos Metodinei tarybai.

Neįmanoma išvardinti visų mokytojos Vilmos nuopelnų, apibendrinant galima pasakyti, jog jos asmenybėje labai dera du vienas kitą papildantys bruožai – profesionalumas ir nuoširdumas, kuklumas, šviesa, kurie nuolat skleidžiami aplinkiniams. Sveikiname Vilmą, linkime jai ir toliau būti vedliu, rodančiu mokiniams kelią į tiesą, būti gera kūrėja, nes ugdyti – tai visų pirma kurti.