Gimnazijos etnokultūros būrelio nariai dalyvavo festivalyje „Laisvės kelias 2022“ Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje

• Paskelbė :
  • Paskelbta: 2022-12-09

Lapkričio 24 d. į Druskininkų „Atgimimo“ mokyklą rinkosi partizanų dainų festivalio „Laisvės kelias“ dalyviai, svečiai iš visos Lietuvos. Renginys vyko mokyklos aktų salėje, papuoštoje Vyčio kryžiumi, apipintu trispalve juostele – simboliniu partizanų ir visos lietuvių tautos keliu į Tėvynės laisvę.

Muzikinėje kompozicijoje supynėme karines istorines mūsų krašto dainas su tarmišku Renatos Sliesoraitytės pasakojimu apie partizanų mūšį Labanoro girioje, pagerbėme paskutinį savo krašto partizaną Stasį Guigą – Tarzaną. Festivalis paliko didžiulį įspūdį. Suvokėme, kad dalyvavome labai prasmingoje pilietiškumo pamokoje.

Daugiau informacijos apie šį renginį galima rasti Druskininkų „Atgimimo“ mokykla.

Etnokultūros būrelio vadovė Jūratė Vitkauskienė ir muzikos mokytoja Jolita Budrytė – Abromavičienė