Atvirų durų diena profesinėse mokyklose

• Paskelbta: 2023-04-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Balandžio 21–22 d. visose šalies profesinio mokymo įstaigose buvo rengiamos nacionalinės atvirų durų dienos. Šiomis dienomis siekiama ne tik populiarinti profesinį mokymą, bet ir mažinti išankstines visuomenės nuostatas apie profesines mokyklas. Balandžio 21 d. gimnazijos mokiniai lankėsi Švenčionių profesinio rengimo centre, jie domėjosi dalykų moduliais, profesinio mokymo programomis bei galimybe įgyti profesinę kvalifikaciją. Mokiniai savo akimis pamatė, kokia atnaujinta yra profesinė mokykla, jos praktinio mokymo bazės, bendravo su centro ugdytiniais ir pedagogais. Profesinio mokymo įstaigoje praktinis mokymas sudaro daugiau kaip du trečdalius mokymo programos. Susidomėjusieji išgirdo atsakymus į visus rūpimus klausimus apie profesinį mokymą.