Svečiuose – projekto „Atgal į mokyklą“ dalyvė

Gegužės 3 d. gimnazijoje vyko susitikimas su buvusia gimnazijos mokine, projekto „Atgal į mokyklą“ dalyve Rūta Rudinskaite-Larsen, LR Užsienio reikalų ministerijos Transatlantinio bendradarbiavimo ir saugumo politikos departamento NATO, JAV ir Kanados skyriaus pirmąją sekretore. Rūta II–IV klasių mokiniams skaitė paskaitas tema „Ką žinome apie Europos Sąjungą ir NATO?“ Turiningi ir informatyvūs pranešimai buvo puiki istorijos, pilietiškumo pamoka, gyvenimiškas pavyzdys, kaip kryptingas tikslo siekimas, užsispyrimas lemia karjeros sėkmę. Vėliau III–IV klasių mokiniai dalyvavo Švenčionių miesto parke vykusiame renginyje, skirtame Lietuvos narystės ES ir NATO dvidešimtmečiui paminėti. Čia taip pat galėjo pasiklausyti Rūtos Rudinskaitės-Larsen kalbos. Dėkojame Rūtai, trumpam sugrįžusiai į savo gimtąjį miestą ir gimnaziją. Lauksime kitų susitikimų.