Karjeros ugdymo pagrindai per anglų kalbos pamokas

• Paskelbta: 2024-09-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Šiuolaikinis švietimas skiria daug dėmesio karjeros ugdymo integravimui į mokymosi procesą. Rugsėjo 18 dieną gimnazijos IV kl. mokiniai, nagrinėdami temą „The Next Step“ („Sekantis žingsnis“), turėjo progą daugiau sužinoti apie atvirų durų dienas Lietuvos universitetuose. Mokytoja, karjeros koordinatorė A. Abramovičienė pristatė Vilniaus  ir Mykolo Romerio universitetų organizuojamus renginius, kai mokiniai tampa studentais vienai dienai. Rugsėjo 20 dieną 8b klasės mokiniams vyko anglų kalbos pamoka tema „Jobs“ („Profesijos“). Karjeros koordinatorė pristatė internetines svetaines, kur paaugliai galėtų daugiau sužinoti apie  įvairias profesijas, dalyvauti ZOOM užsiėmimuose ir t.t. Pokalbio pabaigoje mokiniai gavo anketas, kurias užpildę turėjo galimybę geriau pažinti save.