Projektas „Nacionalinis IT Iššūkis“

• Paskelbta: 2023-06-20
  • Kategorija: Konkursai

Daugiau nei 8,5 tūkst. moksleivių ir 950 mokytojų visoje Lietuvoje mokslo metų pabaigą pasitiko pasisėmę vertingų skaitmeninių žinių iš „Telia Global Services Lithuania“ iniciatyva organizuoto projekto „Nacionalinis IT Iššūkis“. Nacionalinis IT iššūkis – pirmasis projektas, skirtas visos Lietuvos 7–9 klasių mokiniams gerinti žinias IT srityje.

Atstovauti mūsų gimnazijai, išbandyti savo jėgas bei varžytis dėl patekimo į TOP 20 geriausių moksleivių panoro 4 mūsų gimnazijos mokiniai: Ilčišin Danielius (1c), Oboliavičiūtė Gabrielė (Ic), Sokolovaitė Vaiva (Ic) ir Tomas Maciulevičius (8c). Moksleiviai pagal specialią mokomąją medžiagą galėjo susipažinti su technologijų svarba šiuolaikiniame pasaulyje, skirtingomis IT specialybėmis ir karjeros galimybėmis, įgyti bazinį suvokimą apie programavimo, sistemų kūrimo ir administravimo, duomenų analitikos bei kitų šiuolaikinių profesijų principus.

Geriausiai technologijų išmanymą pademonstravusius dalyvius (TOP 20 geriausių moksleivių) padėjo atrinkti visoms mokykloms pritaikytas IT testas, kuriame dalyvavo tūkstančiai stropiausių moksleivių iš visos šalies. Į šį sąrašą pakliuvo ir mūsų gimnazijos 8c klasės mokinys Tomas Maciulevičius. Birželio 19 d. iškilmingoje projekto  uždarymo-apdovanojimo ceremonijoje Vilniaus Nacionalinėje Dailės galerijoje Tomas buvo apdovanotas diplomu ir „Telia Global Services Lithuania“ įsteigtais prizais  https://itissukis.lt/mokytoju-portalas/

Džiaugiamės ir sveikiname!