Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pirmo etapo rezultatai

• Paskelbta: 2024-01-31
  • Kategorija: Konkursai

2023 metais nuo lapkričio 13 d. iki gruodžio 8 d. vyko 20-ojo Respublikinio informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ pirmas etapas. Jame varžėsi net 55 226  Lietuvos mokyklų moksleiviai.  Tarp jų ir mūsų gimnazijos 7–12 klasių moksleiviai, besidomintys informacinėmis technologijomis ir jų taikymu. Netradiciniai įvairių informatikos veiklų testo formos uždaviniai ir interaktyvios užduotys reikalavo abstraktaus ir loginio mąstymo bei programavimo žinių. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti konkurso iniciatorės prof. Valentinos Dagienės padėkomis.

Džiaugiamės, kad Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai savivaldybėje užėmė 1–3 vietas:

1. Vilius Nekraševičius, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje 7 klasių mokinių grupėje.
  2. Adrijus Krasovskis, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje 10 klasių mokinių grupėje.
  3. Nojus Nikitinas, II vieta Švenčionių rajono savivaldybėje 11 klasių mokinių grupėje.
  4. Edvinas Jakubianecas, III vieta Švenčionių rajono savivaldybėje 11 klasių mokinių grupėje.
  5. Eigintas Urbanavičius, I vieta Švenčionių rajono savivaldybėje 12 klasių mokinių grupėje.

Šiais metais 9–10 klasių mokiniai, kurie surinko 90 ir daugiau taškų, ir 11–12 klasių mokiniai, kurie surinko 70 ir daugiau taškų, buvo kviečiami į antrą konkurso etapą, kuris vyks vasario 3d. 10 val. Džiaugiamės, kad šiame etape dalyvaus ir mūsų gimnazijos mokiniai Eigintas Urbanavičius ir Adrijus Krasovskis. Linkime jiems sėkmės!