Sėkmė šokių konkurse

• Paskelbta: 2023-12-17
  • Kategorija: Konkursai

Mūsų gimnazijos šokėjos dalyvavo šalies šokių konkurse-festivalyje „Trakai – kalėdinių žvaigždžių miestas 2023“, kuris vyko 2023 m. gruodžio 16 d. Trakų kultūros rūmuose. Kiekvienos amžiaus grupės atstovai turėjo pristatyti po vieną šokį.  Šokių grupių pasirodymus stebėjo profesionali komisija. Buvo vertinama atlikimo technika, šokio idėja, estetinis pateikimas, originalumas. Buvo išrinkti kiekvienos amžiaus grupės pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojai, skirtas konkurso-festivalio didysis prizas bei įteiktos atskiros nominacijos už puikiai atliktus šokius. Mūsų gimnazijos šokėjai rungėsi jaunių grupėje, jie puikiai pasirodė ir užėmė antrąją vietą. Šokio autorė – 6b klasės mokinė Gabrielė Kazakevičiūtė.  Visi buvo apdovanoti konkurso organizatorių padėkomis bei įsteigtais prizais. Sveikiname konkurso laimėtojus, didžiuojamės jais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.