Pergalė lengvosios atletikos rudens kroso varžybose

• Paskelbta: 2023-10-04
  • Kategorija: Konkursai

Spalio 4 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos (Lentupio g. 32) stadione vyko Švenčionių rajono mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybos. Dalyvavo penkios komandos: Pabradės Žeimenos gimnazijos, Pabradės Ryto gimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos, Švenčionių profesinio rengimo centro ir mūsų, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, komanda, kuriai puikiai sekėsi – mokiniai iškovojo pirmąją komandinę vietą. Kamilė Devitnikovaitė 500 metrų bėgimo rungtyje užėmė I vietą, Augustas Dalgeda – II vietą, Evaldas Dudas – III vietą. Jaunučių amžiaus grupėje Adrijus Kirilovas 1000 m. bėgimo rungtyje užėmė II vietą, Deividas Sakovič – III vietą. Jaunuolių amžiaus grupėje Gitana Jurkuvėnaitė 1000 m. bėgimo rungtyje užėmė I vietą, o Edvinas Šabanas 1500 m. bėgimo rungtyje – III vietą. Individualioje įskaitoje 500 metrų rungtyje geriausią rezultatą parodė Gintarė Karklelytė – ji iškovojo II vietą. Didžiuojamės savo gimnazijos mokiniais ir sveikiname juos su puikiais rezultatais!

Fizinio ugdymo mokytojai