Jaunųjų pasieniečių pergalė tinklinio varžybose

Neformaliojo ugdymo programos „Jaunasis pasienietis“ nariai balandžio 10 d. dalyvavo Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vykusiose Jaunojo pasieniečio būrelių tinklinio varžybose, kurias organizavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Vilniaus pasienio rinktinė. Organizuojant įvairūs renginius  jauniesiems pasieniečiams kartu populiarinama pasieniečio profesija, skatinama jaunimo sportinė veikla ir fizinis aktyvumas,  prisidedama prie masinio sporto visiems plėtojimo Lietuvoje. Mūsų gimnazijai varžybose atstovavo dvi komandos. Labai džiugu, kad mokiniai, lydimi fizinio ugdymo mokytojo K. Builio, užėmė prizinę vietą. Smagu laimėti, bet dar smagiau  laiką praleisti kartu su bendraminčiais.