Nuvykome į Kauną, tačiau aplankėme ir dykumą, ir džiungles

Gegužės 28 d. ekologinio klubo „Žuvėdra“ nariai kartu su vadove Oksana Gončarova vyko į Lietuvos zoologijos sodą, įsikūrusį Kaune. Kai kurie mokiniai jau ne kartą lankęsi čia, bet kiekvienas kartas yra kitoks. Dalį mokinių Lietuvos zoologijos sodas pasitiko pirmą kartą. Verta pasakyti, kad visiems buvo naudinga pasižvalgyti po neseniai renovuotą ir patobulėjusį zoologijos sodą. Pamatėme gražiai gyvenančius ir puikiai prižiūrimus gyvūnus: ir įvairių rūšių papūgas, ir žirafas, net raganosius. Stenduose skaitėme informaciją apie rūšių populiacijas, domėjomės egzotinių gyvūnų priežiūra ir įdomiais faktais apie juos: sužinojome, kad zebras vidutiniškai gyvena tik 10 metų, o suaugusio raganosio patino svoris gali siekti 2500 kg. Ištyrinėję lauko erdves, užsukome ir į egzotariumą, kur atskirose erdvėse galėjome pasižvalgyti į dykumos ir džiunglių smulkiuosius gyventojus. Skatiname ir kitus apsilankyti neseniai renovuotame zoologijos sode.

Ieva Povilėnaitė, IIIc kl.

Autorius:
Ieva Povilėnaitė III c klasė