Atvirų durų diena MRU

• Paskelbta: 2023-10-22
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Spalio 20 d. grupė III ir IV gimnazijos klasės mokinių dalyvavo atvirų durų dienos MRU renginiuose. Dienos tema – „Pasimatuok studento batus“. Įdomus ir įtraukiantis buvo renginio veiklų atidarymas. Mokiniai klausėsi informatyvių pranešimų, dalyvavo kūrybinėse veiklose ir psichologiniame eksperimente, sužinojo, kokias didžiules galimybes turi mažas pistoletas, pamatė, kaip pareigūnai su šunimis gaudo nusikaltėlius.

MRU Nacionalinio priėmimo grupės vadovas S. Bugailiškis IV gimnazijos klasių mokiniams priminė, o III gimn. kl. mokiniams detaliai paaiškino stojimo į aukštąsias mokyklas tvarkos pokyčius. Visos renginio patirtys – tai indėlis į savo asmenybės augimą bei ateities  karjeros planus.

„Mes dalyvavome eksperimente „Valdau save, valdau pasaulį“. Jį vedė edukologijos ir socialinio darbo instituto profesorė dr. Violeta Jegelevičienė. Eksperimento metu sužinojome, kokią didelę galią mes turime kitų žmonių veiksmams. Kiekvienas netinkamai pavartotas žodis ar išlieta emocija daro labai didelę įtaką atmosferai, taigi ją kuriame patys.“ Renata S. (IV gimn. kl.)