Sėkmė šiuolaikinių šokių kolektyvų konkurse

Saulėtą kovo 29 dieną Šiaulių technologijų mokymo centro Menų ir grožio paslaugų skyriuje nugriaudėjo XV Lietuvos profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo mokyklų bei kultūros įstaigų šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalis-konkursas „Griausmas 2023“, apjungęs 22 šokio grupes iš Lietuvos. Šį renginį organizavo Šiaulių technologijų mokymo centras ir Lietuvos asociacija „Gimnastika visiems“. Festivalio-konkurso programą sudarė dvi dalys: konkursinė ir parodomoji.

Šaunu, kad aktyvios gimnazijos moksleivės susibūrė į šokių grupę „Perkūnas“, kuri Šiauliuose trenkė kaip tikras Perkūnas iš dangaus. Komisijos sprendimu bendrojo ugdymo bei kultūros įstaigų pogrupyje Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos šokių grupė „Perkūnas“ iškovojo III vietą. Be abejonės, didelę įtaką pergalei turėjo merginų iniciatyvumas ir meilė judesiui. Linkime, kad kolektyvas gyvuotų ilgai ir atstovautų mūsų gimnazijai visoje Lietuvoje. Nuoširdžiai dėkojame šokio mokytojai Renatai Grigianecienei už parengtą konkursinį šokį „Baimė“.

Mokytoja Irina

Irina Burokienė