Pasitinkant Kovo 11-ąją

• Paskelbė : Daiva Jasiulionienė
  • Paskelbta: 2023-03-11

Kovo 10 d. gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Kovo 11-osios proga organizuojamas lietuviškų dainų ir choreografinių kompozicijų konkursas „Dainuoju Lietuvai“. Smagu, kad pasirodymus parengė kiekviena klasė. Renginio metu pasidžiaugėme rajono olimpiadų ir kitų konkursų prizininkais – mokiniams gimnazijos direktorė Rima Razmienė įteikė padėkas.

Visi nekantriai laukėme mokinių gimnazijos prezidento rinkimų rezultatų. Atsisveikinę su kadenciją baigusia prezidente Justina Simonaite, rinkimų komisijos nariai paskelbė rezultatus – dvejų metų laikotarpiui naująja Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos prezidente išrinkta 8a klasės mokinė Ugnė Maslianikaitė! Sveikiname Ugnę, jos komandą ir linkime didžiulės sėkmės!

Siūlome pasižiūrėti renginio akimirkas, užfiksuotas mokytojo Virgilijaus Cicėno.