Viena tema – įvairūs metodai

• Paskelbta: 2023-11-26

Anglų kalbos tema „Food“ („Maistas“) suteikė galimybę panaudoti daug skirtingų metodų, skatinančių vaikų susidomėjimą bei kūrybingumą. 6b klasės mokiniai, nagrinėdami šią temą, atliko daug įvairių veiklų.

Analizuodami valgiaraščius, šeštokai aplankė mūsų gimnazijos valgyklą ir palygino ten gaminamą maistą su sveikos mitybos reikalavimais. Džiaugiamės, kad gimnazijos valgykloje mokiniai maitinami sveikai ir įvairiai. Skaistė parengė bendraklasiams viktoriną – buvo pakartoti maisto pavadinimai, menamos mįslės. Vismantė ir Marta padengė stalą, ant jo puikavosi sumuštiniai, pagaminti iš sveikų produktų. Gerdami arbatą ir vaišindamiesi, mokiniai turėjo atspėti, iš ko pagaminti sumuštiniai. Gabrielė ir Austėja pateikė daug įdomios informacijos apie neįprastus restoranus ir po apklausos atidžiausią dalyvį apdovanojo. Temos nagrinėjimą ,,atšventėme“ kepyklėlėje ,,Bundė“, o po to šeštokai turėjo aprašyti valgiaraštį  bei pateikti savo pastabas ir rekomendacijas.

Pamokos netradicinėse erdvėse, pačių mokinių parengtos ir pristatytos užduotys padeda geriau įsisavinti anglų kalbos žinias.