Integruota pamoka tema „Ukraina: lūžio būsena“

• Paskelbta: 2023-12-20

Gruodžio 19 d. Švenčionių miesto kultūros centre vyko istorijos, pilietinio ugdymo,  lietuvių k. ir etikos pamoka tema „Ukraina: lūžio būsena“. 7b, Ia, Ic ir III kl. etikos grupės mokiniai susipažino su NARA fotožurnalisto D. Vėjo ir LRT multimedijų žurnalistų B. Gerdžiūno ir T. Valkausko dokumentuotų situacijų Ukrainoje audiovizualine paroda apie 2022 metų vasario 24 d. rytą prasidėjusią Rusijos invaziją į Ukrainą.

Parodos erdvė pasitiko mokinius ne tik autentiškomis fotografijomis iš karo nuniokotų vietų, parodančių atskiras karo fazes, bet ir garsais, balsais virstančiais žodžiais ant sienos. Šios parodos atidarymo metu mokiniai turėjo galimybę rasti informaciją apie kiekvieną fotonuotrauką bei pabendrauti su parodos kūrėjais, kurie yra apsilankę daugumoje Ukrainos regionų.