VILNIUS TECH atstovės viešnagė gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-11-17
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Lapkričio 17 d. gimnazijoje lankėsi VILNIUS TECH komunikacijos ir bendruomenės prodekanė doc. dr. Jolanta Nalivaikė. Viešnia susitiko su I–IV gimnazijos klasių mokiniais ir pristatė universitetą bei verslo vadybos fakultetą. Buvo išanalizuota vadybos svarba šiuolaikinėje visuomenėje, pateiktos dvigubo diplomo įgijimo galimybės. Gimnazistai sužinojo, kokias sąlygas siūlo Erasmus programa. Prodekanė pasidalijo universiteto alumnų sėkmės istorijomis. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti fakulteto 30-mečiui sukurtą filmuką ir studentų  sukurtą filmuką apie studijas ir Erasmus veiklas. Viešnia paragino mokinius dalyvauti nuotolinėse universiteto paskaitose. Informatyvi ir emocionali lektorės kalba, manau, paskatins mokinius pamąstyti apie savo ateities karjeros planus.