Nacionalinio projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai” dalyvis

• Paskelbta: 2024-10-18
  • Kategorija: Konkursai

Ei, sofos ekspertai, laikas kilti nuo patogių sofų ir išbandyti save viktorinoje, kaip tai padarė aštuntokas Nedas! Ilgus metus žiūrėjęs moksleivių žinių viktoriną „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”, vieną dieną, mamos paragintas, nusprendė – laikas pabandyti. Užpildė atrankos anketą, sulaukė organizatorių skambučio, atsakė į labai suktus klausimus ir Nedas – LRT intelektinio žaidimo dalyvis. Rodos, viskas labai paprasta, tačiau nereikia pamiršti, kad į nacionalinį projektą kviečia gabiausius šalies mokinius susirungti televizijos studijoje, pademonstruoti sukauptas žinias, loginį mąstymą ir greitą reakciją, moksleiviams pateikiami klausimai iš geografijos, istorijos, literatūros, muzikos, politologijos, tiksliųjų mokslų, sporto, vaizduojamojo meno, populiariosios kultūros, saugaus eismo, pirmosios pagalbos ir daugybės kitų sričių. Nerimas didėja, tačiau kelio atgal nėra. Nedas suburia šaunią palaikymo komandą ir spalio 17 d. visi jau LRT studijoje Vilniuje. Kiek smalsumo, šurmulio, nerimo, bet Nedas laikosi puikiai, jis sugeba dar ir kitus nuraminti. Ir štai ant LRT studijos pakylos pirmą kartą užlipa Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinys, pirmas nacionalinio projekto  „Lietuvos tūkstantmečio vaikai” dalyvis! Kas buvo toliau, žiūrėkite lapkričio 10 d. 10.30 val. per LRT televiziją.