Rugsėjo pirmosios šventė gimnazijoje

• Paskelbta: 2024-09-05

Ir vėl rugsėjis... Dar netikime, kad jis kviečia į mokyklą, atrodo, vilioja lėkti prie ežero ar upės ir nerti į gaivų vandenį. Visgi šis apgavikas rugsėjis šiandien visus surinko į klases – vieni pirmąkart peržengė mokyklos slenkstį, kitiems šie metai jau paskutiniai, o daugeliui jis dar ne kartą pamos ranka ir paragins čia sugrįžti. Mokslo ir žinių šventė Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje prasidėjo Šv. Mišiomis Švenčionių Visų Šventųjų bažnyčioje, vėliau mokiniams vyko pirmosios šių mokslo metų pamokos, kurias vedė auklėtojai. Joms pasibaigus, visi skubėjo į gimnazijos stadioną, čia klausėsi linksmų sveikinimų, gražių palinkėjimų, kartu šoko. Gera vėl po karštos vasaros pabūti drauge.

Sveikiname visus su Mokslo ir žinių diena, linkime kūrybiškumo ir sėkmės žengiant mokslo keliu.

Kviečiame pasigrožėti šventės akimirkomis, užfiksuotomis mokytojo Virgilijaus Cicėno (jeigu norite, kad jūsų nuotrauka nebūtų publikuojama, kreipkitės į svetainės administratorių – el. p. djasiulioniene@gmail.com).

Virgilijus Cicėnas