Tradicinis renginys „Naktis gimnazijoje“

• Paskelbta: 2024-01-28

Greitai pralėkė jau tradiciniu tapęs gimnazijos renginys „Naktis gimnazijoje“. Kaip smagu patirti tai, kas nekasdieniška, neįprasta – juk dieną gimnazijoje praleidžiame daug laiko, o čia turėjome galimybę pasilikti visą naktį. Nuobodžiauti neturėjome laiko – sportavome, šokome, grojome, mankštinome protą, tapėme, gaminome muilą, žiūrėjome filmus, kepėme vaflius, gėrėme arbatą, klausėmės muzikos, labai daug bendravome... Kartu išgyvenome labai daug smagių akimirkų, kurių pamiršti neįmanoma. Džiaugiamės, kad mūsų renginyje dalyvavo nemažai buvusių gimnazijos mokinių, kurie visada čia laukiami, jie – šios gimnazijos dalis. Dar nespėjome išsimiegoti po šio nuostabaus renginio, o jau laukiame kitų metų, kai vėl galėsime kartu praleisti naktį gimnazijoje. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo, dėkojame dalyviams.

Virgilijus Cicėnas