Apskritojo stalo diskusija

• Paskelbta: 2024-03-07

Kovo 5 d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijoje vyko Švenčionių rajono mokinių apskritojo stalo diskusija „Žmogaus santykis su tėvyne ir gimtąja kalba neoromantikų J. Aisčio ir S. Nėries kūryboje“. Diskusija  skirta poetų jubiliejinėms gimimo metinėms bei Lietuvių kalbos dienoms nuo vasario 16-osios iki kovo 11-osios paminėti. Renginyje neoromantikų kūrybą analizavo ir šie mūsų gimnazijos mokiniai: Ieva Krupeninaitė (mokyt. Jolita Žemienė), Renata Sliesoraitytė ir Rūta Vilkuotytė (mokyt. Angelė Burokienė). Už puikias kūrybines įžvalgas dėkojame Ievai, Renatai, Rūtai ir jas rengusioms mokytojoms Jolitai ir Angelei. Linkime ir toliau merginoms nepamiršti literatūros, aktyviai dalyvauti kultūriniame gyvenime.