Šventėme Vasario 16-ąją

• Paskelbta: 2024-02-16

1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba savo posėdyje paskelbė „atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę“. Vasario 16 dienos aktas yra mums ypač brangus ne tik dėl to, kad jis skelbia Lietuvos nepriklausomybę, bet kad tai yra drąsus, savarankiškas vieningos tautos žygis, kuris pasiekė tikslą”, – sakė Aleksandras Stulginskis, tuo metu buvęs Lietuvos Tarybos narys.

Didžiuojamės, kad gyvename nepriklausomoje valstybėje, ir dėkojame protėviams, taip sunkiai kovojusiems dėl laisvės. Savo padėką šventinę dieną perteikiame žodžiais, dainomis, šokiais, o kasdien – sąžiningai dirbdami ir mokydamiesi. Šią savaitę daug kalbėjome apie savo mylimą Lietuvą, jos žmones, gamtą, kultūrą ir ekonomiką per istorijos, geografijos, gamtos, kalbų ir kitas pamokas. Vasario 15 d. vykusiuose renginiuose gimnazijoje mokiniams padėkota už puikius mokslo pasiekimus, pergalę olimpiadose, konkursuose, o stebėję mokinių koncertą tėveliai, mokytojai įsitikino, kad auga tikrų patriotų, gebėsiančių puoselėti ir prireikus apginti savo kraštą, karta.

Sveikiname su švente Tave, mūsų Lietuva!

Virgilijus Cicėnas